6U – 7U/8U – 8U Buckeye Broadband SYHL

6U Buckeye Broadband SYHL Division
Schedule Link – Click here (Oct, Nov, Dec)

Buckeye Broadband – 1
Team Contact
Steve Cochran – scochranjr@yahoo.com
Greg Wagoner – gwagoner@slk-law.com

Name: Bridger Bell
Name: Ryder Biedlingmaier
Name: Emerson Cochran
Name: Brayden Edelman
Name: Owen Leverenz
Name: Quintin Smiddy
Name: Bracken Smith
Name: Greylyn Valek
Name: Logan Vogel
Name: Fitz Wagoner

Telesystems – 2
Team Contact
Matt Church – hockey21sv@aol.com
James Coon – Dainjour@yahoo.com

Name: Ainsley Church
Name: Maverick Coon
Name: Paxton Czaska
Name: Zeke Frasure
Name: Johnny Hanifan
Name: Naymin Johnson
Name: Max Mason
Name: Myles Petree
Name: Julian Steele

BCSN – 3
Team Contact
Gary Mitchell – gamhky@yahoo.com
Kyle Secory

Name: Jase Albert
Name: Ryder Blake
Name: Evan Bryant
Name: Jacob Mitchell
Name: Braxton Robarge
Name: Avery Secory
Name: Kade Sofo
Name: Nathan Supinski
Name: Camden Swade
Name: Evan Ziehr

Brainiacs – 4
Nick Przybylski – ngprzybylski@gmail.com
Ryan Morris – morris2231@gmail.com

Name: Caleb Cooper
Name: Harrison Czech
Name: Alex Frank
Name: Nathan Hoffman
Name: Benjamin Morris
Name: Owen Przybylski
Name: Lincoln Schultz
Name: Beau Siravo
Name: Evelyn Skrzyniecki

7U/8U Buckeye Broadband SYHL Division
Schedule Link – Click here

Buckeye Broadband – 11
Team Contact
Mike Jones – michaeljones44@yahoo.com
Rob Kuhr – rob.kuhr@gmail.com

Name: Bronsyn Deeds
Name: Joey Gilreath
Name: Jack Jones
Name: William Kuhr
Name : Ryan Murphy
Name: Mason Schmidt
Name: Levi Sparks
Name: Lyam-James Toland
Name: Quentin Weekley

Buckeye Broadband Business Class – 12
Team Contact
Mike Fielding – mfield2121@yahoo.com

Name: Luke Bryant
Name: Dalton Fielding
Name: Chase Holly
Name: Kayleigh Hoover
Name: Cohen Orlando
Name: Xander Reese
Name: Tyler Spengler
Name: Leah Thomas

BCSN – 13
Team Contact
Nick Parillo – playerdevelopmentcamp@yahoo.com
Ben Decker – btdecker@sbcglobal.net

Name: Oscar Barnum
Name: Harold Bird Iv
Name: Brayden Decker
Name: Mason Gillette
Name: Joseph Johnson
Name: Mason Parillo
Name: Wesley Smith
Name: Owen Stachowiak

Brainiacs – 14
Team Contact
Dan Pool – pool-d@hotmail.com

Name: Wesley Bentley
Name: Nicholas Hockin
Name: Brady Mckenzie
Name: Sam Mullins
Name: Bryson Nill
Name: Dylan Pool
Name: Tyler Rapier
Name: Henry Swiech

The Blade – 15
Team Contact
Ryan Hakeos – rhakeos6@yahoo.com
Ken Tarry – ken.tarry@gmail.com

Name: Grant Brewis
Name: Kyleigh Cole
Name: Brooklyn Hakeos
Name: Leland Molnar
Name: Jacobi Romaker
Name: Chase Tarry
Name: Eli Toth
Name: Landen Worden

Telesytems – 16
Team Contact
Greg Denton – denton_gregory@yahoo.com

Name: Max Borer
Name: Elijah Brooks
Name: Easton Denton
Name: Carson Kester
Name: Parker Kester
Name: Sully Malhoit
Name: Blake Mccormick
Name: Zane Olnhausen

8U Buckeye Broadband SYHL Division
Schedule Link – Click here (Month of October Only)

Buckeye Broadband – 21
Team Contact
Gary Mitchell – gamhky@yahoo.com

Name: Easton Collins
Name: Drew Dubendorfer
Name : Lexton Gyde
Name: Bronson Langenderfer
Name: Kazen Miller
Name: Riley Mitchell
Name: Vivian Schmidt
Name: Joseph Spencer
Name: Luke Uecker

Buckeye Broadband Business Class – 22
Team Contact
Steve Cochran – scochranjr@yahoo.com

Name: Camden Byers
Name: Drew Cochran
Name: Declan Demsey
Name : James Hamann
Name: Colton Hartford
Name: Connor Honisko
Name: Aiden Morrow
Name : Jonathan O’Leary
Name: Luke Rinto
Name: Christian Sommer

BCSN – 23
Team Contact
Jacob Spafford – jacob.spafford@yahoo.com

Name: Bradley Bates
Name : Jayce Fontana
Name: Halle Hoffman
Name: Hudson Jolliff
Name: Logan Mccoy
Name: Griffin Spafford
Name: Maximus Strock
Name: Connor Valuck
Name: Brycen Woodbury

Brainiacs – 24
Team Contact
Nick Przybylski – ngprzybylski@gmail.com

Name: Sam Murphy
Name : Sam Nietz
Name: Connor Newman
Name: Brennan Przybylski
Name: Lincoln Row
Name: Brady Schimmel
Name: Leonardo Torrente
Name: Micah Walter
Name: Calin Walton

The Blade – 25
Team Contact
Jason Roslin – 1rimguy@gmail.com

Name: Colton Hobbs
Name: Brody Langendonk
Name: Tyler Langendonk
Name: Aiden Morran
Name: Owen Pagan
Name : Thomas Rogers
Name: Landon Roslin
Name: Camden Smith
Name: Carter Taylor

Telesystems – 26
Team Contact
Curtis Church – cchurch66@hotmail.com
Billy Hesser – billyhesser@gmail.com

Name: Charles Church
Name: Dylan Hesser
Name: Logan Hoffman
Name: Conner Kelch
Name: Alexander Music
Name : Trigg Newsome
Name: Mackston Robson
Name: Charles Roesti
Name: Lucas Vanorden