10U Buckeye Broadband SYHL

Schedule Link – Click here (Oct, Nov, Dec only)

Buckeye Broadband – 31
Team Contact
Mike Borer – mikeborer@thetireman.com
Rob Wisniewski – rbwisniewski@gmail.com

Name: Jace Ayers
Name: Blake Barbour
Name: Elliott Borer
Name: Michael Brewis
Name: Henry Brewis
Name: Keegan Clonch
Name: Carson Gagnon
Name: Colton Lafferty
Name: Bryceson Laurell
Name: William Marks
Name: Samantha Newsom
Name: Brayden Pryka
Name: Timothy Pyle
Name: Caleb Risher
Name: Hayden Steele
Name: Lucas Titgemeyer
Name: Molly Wisniewski

Telesystems – 32
Team Contact
Russell Nighbert – rnighbert@gmail.com
Jeff Burnell – jsburnell27@gmail.com

Name: William Anderson
Name: Blake Boothby
Name: Brenden Burnell
Name: Caleb Carey
Name: Hayden Crowell
Name: Colten Czubek
Name: Jake Dombek
Name: Darin Fussell
Name: William Guiberson
Name: Sam Laverick
Name: Ian Marchand
Name: Gavin Minnick
Name: Owen Naylor
Name: Landon Nighbert
Name: Dominik Royster
Name: Vance Weisz

BCSN – 33
Team Contact
Robert Shepler Jr – rdshep07@bex.net
Corey Davies – coreydd27@gmail.com

Name: Sean Beavers Jr
Name: Blake Davies
Name: Tyler Hardwick
Name: Ashton King
Name: Braeden Klein
Name: Zachary Koppert
Name: Olivia Koprowski
Name: Jameson Maloney
Name: Devin Modlin
Name: Zack Morgan
Name: Kyli Morton
Name: Joseph Oleary
Name: Gordie Pierce
Name: David Schlachter
Name: Robert, III Shepler
Name: Chase Wernet

Brainiacs – 34
Team Contact
Rick Purcell – rpurcell@bex.net
Greg Purcell – grpwlp@aol.com
Jeffrey Wurch – jmwurch@msn.com

Name: Kane Baker
Name: Braiden Borth
Name: Ben Callen
Name: Dominic Demko
Name: Jackson Hiatt
Name: Austin Ingall
Name: Mason Metroff
Name: Juliana Miller
Name: Griffin Morran
Name: Andrew Ordorica
Name: Brady Rapp
Name: Carsen Skibinski
Name: Chase Smith
Name: Landon Sparks
Name: Addison Wurch
Name: Carson Wurch

The Blade – 35
Team Contact
KC Jankowski – kcjankowski@gmail.com
Martin Kolbe –  Ashley_kolbe@hotmail.com
Brian Weaver – Brn_weaver@yahoo.com

Name: Tristan Barnes

Name: Chloe Buchholz
Name: Max Helfman
Name: Adam John Hirzel
Name: Blake Jankowski
Name: Caleb Kolbe
Name: Jack Lewis
Name: Gavin Mossbarger
Name: Hunter Pauly
Name: Gavin Roberts
Name: Jayden Shirey
Name: Jackson Skomer
Name: Landon Skomer
Name: Isabel Spears
Name: Ryan Supinski
Name: Lucas Weaver

Buckeye Broadband Business Class – 36
Team Contact
James Schill – JandPUSCG@aol.com
Matt Church – hockey21sv@aol.com

Name: Reagan Amposta
Name: Rylee Amposta
Name: Cory Bell
Name: Noah Church
Name: Collin Doherty
Name: William Francisco
Name: Mason Gutierrez
Name: Zaki Isler
Name: Paul Konieczka
Name: Boston Kopke
Name: Ian Laskey
Name: Bradley Rothermich
Name: Brayden Stotler
Name: Emerson Swint
Name: Spencer Varnes
Name: Christopher Williams